Stiahnuť čítačku pre Windows


Stiahnite si Wooky! Získajte prístup k tisíckam e-kníh a e-časopisov. Môžete si čítať e-knihy a e-časopisy na akomkoľvek počítači, notebooku či tablete.

Stačí iba spustiť aplikáciu Wooky a môžete si spríjemniť chvíle doma, v škole alebo v práci. Na výber máte nielen tisícky e-kníh, ktoré sú zadarmo, ale aj širokú ponuku noviniek, bestsellerov a e-kníh od menej známych autorov.

Pre zariadenia s Windows sú pripravené dve verzie aplikácie Wooky. Prvá verzia je určená pre počítače a notebooky, ktorú si môžete stiahnuť tu. Pre správnu funkciu tejto verzie musíte mať nainštalovaný .NET Framework 4.

Pre počítače, notebooky alebo tablety s operačným systémom Windows 8.1 alebo vyššie verzie sme pripravili Wooky aplikáciu v štýle Metro. Túto verziu nájdete na stiahnutie zadarmo vo Windows Store tu.

Čítačka Wooky vám umožní odniesť si svoju knižnicu kamkoľvek so sebou.

Čítajte už o pár minút! Nainštalujte si stiahnutú aplikáciu Wooky!

Zadajte do čítačky svoje prihlasovacie meno a heslo z hejknihy.sk a prepojte čítačku so svojim účtom.

V časti Knižnica nájdete e-knihy a e-časopisy, ktoré ste si na hejknihy.sk zakúpili, alebo ukážky, ktoré chcete vyskúšať. Vyberte a stiahnite si e-knihy a e-časopisy, ktoré chcete vo svojom počítači, notebooku, telefóne či tablete čítať.

Sťahované e-knihy sa vám objavia v časti Čítam. Zoraďte ich podľa svojich preferencií.

Stačí jeden klik na vybratú knihu a môžete čítať! Otáčajte strany jedným kliknutím.

Upravte si čítačku tak, ako vám to vyhovuje – vyberte si veľkosť písma, farbu písma aj pozadia.Vyhľadávajte v texte e-knihy a označte si dôležité miesta záložkami.
Máte problém s inštaláciou? Napíšte nám.