Pripoj si svoj Kindle

Pokiaľ už máte účet na Amazon.com, prihláste sa tu do svojho účtu. Vyplňte vaše prihlasovacie údaje a prihláste sa kliknutím na žlte tlačidlo.

Ak nemáte ešte účet zaregistrujte sa prosím priamo na stránkach Amazon.com tu. Vyplňte všetky povinné údaje a registráciu dokončite kliknutím na žlté tlačidlo.


Povoľte zasielanie e-mailov z hejknihy.sk v nastavení vášho Amazon účtu.
Vo svojom Amazon účte si povoľte túto univerzálnu adresu 
@mojewooky.sk (pred symbol @ naozaj nič nepatrí). Nasledujte kroky zobrazené nižšie.

Zistíte si e-mail pre svoju čítačku Kindle vo vašom účte na Amazon.com. E-mail nájdete pod záložkou Your Devices, ktorá je hneď vedľa záložky Settings. K tej sa dostanete podľa postupu v 1. bode pomocníka.

Pokiaľ nevidíte svoju čítačku a e-mail pod záložkou Your Devices, s najväčšou pravdepodobnosťou zatiaľ nemáte svoju čítačku v Amazone zaregistrovanú.

Registráciu vykonáte priamo z čítačky Kindle, ktorá musí byť behom registrácie pripojená k internetu cez WiFi.

K samotnej registrácii v čítačke Kindle sa dostanete cez Menu >> Nastavenia >> Registrácia(Menu >> Settings >> Registration). Pokiaľ už máte svoj účet na Amazon.com stačí, aby ste sa do účtu prihlásili. V opačnom prípade si vytvoríte nový účet.Vložte e-mail priradený k vašej Kindle čítačke. Ak vlastníte viacero Kindle účtov pripojte
si tie ktoré si prajete využívať.

Začiatok formulára

Po zaplatení e-knihy prejdite na hejknihy.sk do sekcie "Môj účet" -  „Moja knižnica“, kde sa zobrazí zoznam vašich e-kníh. Pri každej e-knihe, ktorú je možne zaslať do čítačky Amazon Kindle, sa nachádza tlačidlo "Poslať do Kindle" . Stačí kliknúť na toto tlačidlo a potvrdiť odoslanie. Behom niekoľkých minút vám bude e-kniha odoslaná do vašej čítačky Kindle.Spodná časť formulára