O Wooky


SLOVENSKÁ APLIKÁCIA NA ČÍTANIE E-KNÍH, E-ČASOPISOV A POČÚVANIE AUDIOKNÍH


Čítajte pohodlne vďaka Wooky. Wooky je čítačka e-kníh a e-časopisov, ktoré si môžete kúpiť a stiahnuť v internetovom obchode hejknihy.sk

S Wooky môžete čítať pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek – stačí vám k tomu počítač, notebook, tablet či smartfón. 

Wooky je dostupná pre všetky moderné operačné systémy Windows, Windows Phone, iOS a Android.

Ste šťastným majiteľom nového tabletu? S Wooky sa premení aj váš iPad, tablet s OS Android alebo Windows 8.1 a vyšší na novú, ľahkú a prenosnú knižnicu. 

Čo musíte spraviť? Jednoducho si nainštalujte Wooky všade tam, kde chcete čítať. Zaregistrujte sa na hejknihy.sk

Prihláste sa v čítačke Wooky a tisíce e-kníh sú vám okamžite k dispozícii. Nemusíte čakať ani na zásielku alebo chodiť na poštu pre balíčky. 

Vďaka Wooky môžete čítať už o minútu!      


Inštalácia čítačky Wooky

Aby ste si mohli e-knihu prečítať, stiahnite si ZADARMO čítačku Wooky. Čítačka je dostupná pre rôzne zariadenia ako počítače, telefóny aj tablety a rôzne OS ako android, iOS, Windows, Windows Phone. Wooky si stiahnete rýchlo a ľahko a nainštalujete na zariadenie, ktoré vám vyhovuje.

Stiahnuť si čítačku Wooky pre Android 
Stiahnuť si čítačku Wooky pre iPhone / iPad 
Stiahnuť si čítačku Wooky pre Windows 
Stiahnuť si čítačku Wooky pre Windows Phone 

Pokiaľ ste majiteľom čítačky Amazon Kindle, môžete v nej čítať všetky tituly, ktoré sú označené popisom „e-knihu je možné zaslať do čítačky Kindle“ Postup ako poslať e-knihy do Kindle 
Majitelia čítačky PocketBook s aktívnou službou Send-to-PocketBook môžu 
v nej čítať všetky tituly s popisom „e-knihu je možné zaslať do čítačky PocketBook“ Postup ako poslať e-knihy do PocketBook 

 

Stiahnite a nainštalujte

Vyberte si pre aký systém chcete Wooky nainštalovať. Stiahnite si Wooky do svojho telefónu, počítača alebo tabletu a nainštalujte si Wooky.

 

Zaregistrujte si svoju Wooky

Keď si Wooky nainštalujete, použite svoje prihlasovacie údaje z registrácie na hejknihy.sk a zaregistrujte si svoju novú čítačku Wooky k svojmu účtu.

 

Vyberte si vo Wooky e-knihu, ktorú chcete čítať

Po prihlásení sa vám do Knižnice vo Wooky stiahne zoznam knižiek, ktoré máte vo svojej Knižnici – ukážky, kúpené e-knihy aj e-knihy zadarmo. Vyberte si e-knihu, ktorú chcete čítať v tejto čítačke – môžete si stiahnuť všetky alebo len tú, ktorú idete čítať. Knižka sa stiahne do vašej Wooky - nájdete ju v časti Čítam.

 

Kliknite na názov e-knihy a čítajte :-)

Tip: V nastaveniach Wooky čítačky si môžete zmeniť veľkosť a farbu písma alebo napríklad nastaviť automatické scrolovanie.